Menu
Your Cart

Doğalgaz Proje Taahhüt

Evre ısı yetki numarası: 7001114  İgdaş yetkili firması olarak Doğalgaz Proje Taahhüt hizmetleriyle  Baymak kombi başta olmak üzere; Buderus, Demirdöküm, Eca kombiler, klima, hermetik şofben, termosifon ve kombi bayi satış  2004 yılından günümüze hizmet vermekteyiz.  0212 477 93 14 nolu telefondan uzman personelimiz size en uygun kombi klima modelini seçmenizde yardımcı olacaktır.

Kombi doğal gaz açım işlemini kim yapar?

Doğalgaz proje ve tesisat uygulamaları İl genelindeki gaz dağıtım kuruluşundan yetkili bayiler ve mühendisler tarafından yapılarak gaz dağıtım kuruluşu mühendisi gözetiminde gaz uygunluk belgesi verilmektedir.

Kombi ilk çalıştırmasını kim yapar? Kombi ilk çalıştırma ve devreye alma işlemleri sadece yetkili servisler tarafından yapılmalı ve ürün garantisi başlatılmalıdır.

Kombi ile ne kadar alanı ısıtabilirim?
Türkiyemizin şartlarında ve ısı yalıtımı yapılan normal daireler için genel anlamda ısıtılabilecek alanlar şu şekilde hesaplanmıştır:

140 m²’ ye kadar 20.000 kcal/h

200 m²’ ye kadar 26.000 kcal/h

dogalgaz-proje-taahhutu

Bunun yanı sıra Baymak’ın 35.000 kcal/h değerlerine sahip iddialı ürünleri ise 400 m²’lik büyük daireler için de verimli bir ısıtma sağlamaktadır.

Kombilerin ekonomik ömrü ve garanti süresi ne kadardır?

Bir kombinin kullanım süresi ilgili kamu kurumlarının belirlediği süreye göre 15 yıldır. Tercih ettiğiniz firmaya göre kombi garanti süresi 2 yıl ve üzeri olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Kombinin ömrünü uzun olması kadar performansının da ilk günkü gibi olması; aynı oranda tasarruf sağlaması, önemlidir. Bu nedenle kullanım koşullarına uymalı ve her yıl kış aylarından önce düzenli bakım yaptırmalısınız.